Ağanlar Sigorta
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ağanlar Sigorta

Ağanlar Sigorta Hakkında

Ağanlar Tersanesi Pazarlama San. Ve Tic. A.Ş’nin 52 yıllık tekne, yat imalatı ile marina ve çekek yeri, bakım ve onarım faaliyetleri alanlarındaki deneyimlerini sigorta sektörüyle buluşturan Ağanlar Sigorta Ltd.Şti,  kurulduğu 2004 yılından bu yana gelişerek büyümeye devam eden Bodrum merkezli uzman bir sigorta acentesidir.

 

Acıbadem, Axa, Ergo, ve Güneş Sigorta A.Ş. ‘nin yetkili acentesi olan Ağanlar Sigorta,  tüm sigorta ürünlerinde hizmetine devam etmekte olup ancak uzmanlığı yat ve tekne sigortaları üzerinedir. Ayrıca  yangın, kaza, mühendislik,  marina, çekek yeri sorumluluk sigortaları vb. alanlarında da  müşterilerine  hizmet sunmaktadır.

 

Ağanlar Sigorta  hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerine standart çözümler sunmak yerine, onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun alternatifleri geliştirir. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunar.

 

Sigorta prim ödemesi kadar teminat maddelerinde bulunan hususların önemini de her fırsatta müşterileriyle özellikle paylaşmayı ve benzer diğer sigorta teklifleri ile kıyaslamayı amaç edinen şirketimiz, doğru teminatı en uygun maliyetle gerçekleştirmek ve sigortalıların faaliyetlerinden kaynaklanan risklerin en doğru sigorta çözümü ile teminat altına alınmasını sağlamayı öncelikli amaç edinmiştir.   Primi makul ama en doğru teminatlarla sigorta”  temel ilkemizdir.

 

Yenilenen teknik alt yapısı, on-line web tabanlı müşteri ilişkileri, Bodrum Merkez ve Yalıkavak Şubesi aracılığıyla müşterilerine hizmet veren şirketimiz, sigortalı ile sigorta şirketi arasında ki gerekli tüm iletişimin aksaksız gerçekleşmesini  için çalışır.

 

Müşteri İlişkileri Politikası
Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.  Ağanlar Sigorta olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşımak için çalışıyoruz.  Sigortanız varsa aklınız hiç bir yerde kalmasın istiyoruz.

 

Temel İlkelerimiz

 

 • Erişilebilirlik: Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.

 • Bilgiye Ulaşılabilirlik: Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

 • Hızlı Geri Bildirim: Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm başvuruların en kısa sürede cevaplandırılmasına önem verilmektedir.

 • Objektiflik: İletilen tüm başvurular objektif bir çerçevede ele alınarak değerlendirilmekte, çözüm sürecinde objektiflik kriterleri göz önünde bulundurulmaktadır.

 • Gizlilik: Müşteri başvuruları esnasında elde edilen kişisel bilgilerin kullanımı yasalarla sınırlı olup, gizlilik prensibine bağlı kalınmaktadır.

 • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir.

 • İnisiyatif Kullanma: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif kullanarak karar alma yetkisine sahiptir.

 • Müşterinin Sürece Katılımı: Müşterilerimiz, ilettikleri başvuruların değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendirilmekte olup, kendilerinin bu şekilde sürece aktif olarak katılımları sağlanmaktadır.

 • Denetime Açıklık: Müşterilerimiz tarafından yapılan başvuruların değerlendirmesi, çözüm aşamaları, durum kodları ve sonuçları raporlanmakta ve izlenmektedir.

 • Kurum İçi Bilgilendirme: Şirketimizde müşteri ilişkilerine ait faaliyetler kurum genelinde paylaşılmakta ve takip edilmektedir.

 • Sürekli İyileştirme: Müşterilerimizden gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendirilmekte ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılmaktadır.

 • Profesyonel Yaklaşım: Şirketimiz profesyonel kadrosuyla ve profesyonel bir yaklaşımla müşterilerimizin taleplerine yanıt vermektedir.
Designed by Invest Grup