Ağanlar Sigorta
Hasar Anında

HASAR ANINDA

ERGO Sigorta

Ergo Sigorta

HASAR ANINDA NELER YAPILMALIDIR?

Hasar İhbar ve Dosya Takip

Size her ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakınız.

 

Siz, değerli müşterilerimiz, ne zaman hasar ihbarı yapmak isterseniz, belli bir konuda bilgi almak isterseniz, dosyanız hakkında bilgi almak veya ödeme günü almak için, bize ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi numaramız 444 0 466 ya da 01190-216-444 0 466 hattından yurtdışından ulaşabilirsiniz. Acil yardım ve asistans hizmetlerimiz için aynı numaradan 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezimiz, uzman kadrosuyla, size bir telefon kadar yakın olmakla beraber, tüm sorularınızı aynı zamanda sizin dosyanızla ilgilenen dosya sorumlusuna e-mail atarak Hasar Dosyası Görüntüleme ekranından bilgi alabilirsiniz.

 

Nasıl Hasar İhbarı Yapılır

Yeni hasar ihbarlarınızı Çağrı Merkezimizi arayarak, Acentenize başvurarak ya da anlaşmalı olduğumuz servislerimize aracınızı bırakarak yapabilirsiniz.

 

Hasar İhbarı Esnasında Gerekli Bilgiler

 

  • Acente ve Poliçe No.
  • Hasar Tarihi
  • Hasar Detayları
  • Tahmini Hasar Miktarı
  • Telefon Numarası ( Sigortalı / Kontak Kişi )
  • Oto hasarları için, Oto Servisinin adresi, telefon numarası, ve TC kimlik numarası veya vergi numarası

 

Hasar ihbarınız esnasında size verilen dosya numarası her aramanızda tüm arama ve takip etme işlemlerini hızlandıracağından gerekli olacaktır.

 

Eksper Atama Aşaması
Hasar dosyanız açıldığı gün (eğer eksper ataması gerektiren bir dosya ise) eksper ataması yapılır ve eksper bilgileri dosya açma aşamasında bırakmış olduğunuz cep telefonu numarasına sms olarak iletilir.
Sürücü belgesiz motorlu araç kullanılıyorsa veya yetersiz sürücü belgesi ile motorlu araç kullanılıyorsa,

 

Dosya İnceleme
Dosyanın inceleme ve sonuçlandırma aşamasında, eksik evraklar ve dosya durumu hakkında bilgiler sms aracılığıyla bildirilir. Tek gereken şey cep telefonu numaranızın hasar ihbarı sırasında bize bırakılmasıdır. Böylece dosyanızın incelenmesi aşamasında sizden eksik evrak beklediğimizi, dosyanızın onaylanıp onaylanmadığını veya ödeme gününün verilip verilmediğini ve ödemenizi ne zaman alacağınız size kolaylıkla bildirilebilecektir.

 

Hasar Ödemesi
Tüm gerekli evraklar tamamlandıktan sonra Hasar dosyanızla ilgili gerekli inceleme en kısa zamanda yapılmakta ve incelemenin tamamlanmasıyla ödeme günü verilerek, bu tarih sizlere sms yolu ile bildirilmektedir.

Designed by Invest Grup